Wróżka Dagmara

Oto wróżka Dagmara. Skoro trafiłeś na jej profil na stronie tzn, że nie jestes tu przypadkowo, ona w przypadki nie wierzy. Na co dzień zajmuje się numerologią, oraz Runami. Lubi stawiać karty Tarota a jej pasją jest REINKARNACJA.

Dagmara posiada ogromną wiedzę oraz wielką moc odczytywanie przekazów z kart i nie tylko. Często kontaktuja się z nią ludzie, którzy potrzebują pomocy w różnych dziedzinach życia. Wie kiedy i w jakim momencie dać Ci odpowiednią Runę dla ochrony lub kiedy własnoręcznie przygotować Ci amulet lub talizman.

Nie każdy z nas wierzy w Reinkarnację ale skoro przyciagnełą Ciebie Dagmara tzn, że i Tobie ta dziedzina nie jest obca. Chcesz się dowiedzieć czegoś wiecej na temat swojego poprzedniego wcielenia zadzwoń do Dagmary, ona będzie wiedziała czy ta wiedza może Ci sie przydać w przyszłości czy może Ci pomóc w aktualnym życiu.

Wróżka Dagmara (wideo)

Wróżka Dagmara - Amulety i Talizmany, Numerologia, Reinkarnacja, Runy, Tarot, Zaklęcia
Wrozka Dagmara_Amulety_Talizmany_Numerologia_Reinkarnacja_Runy_Tarot_Zaklecia

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 165

z telefonu komórkowego: 708 770 165

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:

DAGMARA.data ur.Twoje pytanie


Np: DAGMARA.11.07.1987.czy mam szansę na poprawę sytuacji finansowej?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 165 oraz z telefonu komórkowego z nr 708 770 165 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Masz kłopoty problemy? Dręczą Ciebie jakieś nierozwiązane sprawy? Zadzwoń lub napisz do Dagmary ona znajdzie sposób aby uspokoić Twoją duszę. Będzie sama wiedziała czy zerknąć do szklanej kuli czy może postawić tarota. Dagmara ma dar dostrzegania rzeczy których inni nie widzą. To naprawdę pomocne w pracy z ludżmi.

Dzwoń Dagmara czeka na Ciebie.

*Video:wróżka dagmara – runy

Koszt połączenia wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT) za minutę. Wiadomość SMS: 2 zł netto (2,46 z VAT).