Wróżka Danuta

Wróżka Danuta ufa pełnym magicznej mocy i siły kartom Tarota Aleistera Crowley’a. Uważa, że w tych kartach drzemie potężna tajemnica, której zgłębienie pomoże wyjść z najcięższej opresji. Danuta dzięki Tarotowi dokładnie i rzeczowo opisuje zaistniały problem, pokazuje, dlaczego się pojawił, jak go rozwiązać i co robić, by w przyszłości ponownie nie doprowadzić do takiej sytuacji. Tarot jest w tym względzie niezwykle pomocny i precyzyjny a wróżka Danuta potrafi korzystać umiejętnie z jego mocy oraz współpracować.

Tarocistka Danuta

Wróżka Danuta
Wróżka Danuta

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 029

z telefonu komórkowego: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

AC.data ur.Twoje pytanie


Np: AC.12.05.1970.czy to dobry moment na zmiane mieszkania?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Danuta uważa, że pomimo XXI wieku jesteśmy tak samo ciekawi i niepewni jutra, jak setki lat temu. Choć teraz nie śledzimy lotu ptaków ani nie wróżmy ze zjawisk pogody (umiemy je już wytłumaczyć) to wciąż z ufnością pytamy Tarota o przyszłość, związki, finanse, zdrowie i wiele innych ważnych dla nas aspektów. Wróżka Danuta posługuje się potężnym Tarotem, wspiera się Numerologią i Kartami Geomantycznymi, aby jej przepowiednie były pełne, jasne oraz zrozumiałe.

*Video:wróżka danuta – numerologia, tarot

Danuta stara się pomagać ludziom, którzy ją odwiedzają, daje im nadzieję, wskazując drogi rozwoju i dobre decyzje. Wróżka ufa, że w ludziach drzemie dobro, które można ujawnić i oprzeć na nim szczęście. Szuka w ludziach serca, choć rozum podpowiada, że to strata czasu – jeszcze się nie pomyliła w swojej intuicji, zawsze znajdując to, czego szuka.

Wróżka Danuta