Wróżka Emilia

Wróżka Emilia swój dar wykorzystuje poprzez karty runiczne oraz jasnowidzenie

Świat energii subtelnych i bytów niematerialnych towarzyszył pani Emilii od wczesnych lat dziecięcych. Dar odziedziczyła po swojej ukochanej babci, która ją wychowywała od najwcześniejszych lat. Nauczyła odróżniać dobro od zła, piękno od brzydoty, miłość od nienawiści. Nauczyła jak szanować ludzi i jak im pomagać. Nie opiera się tylko na przeczuciach, ale swoją wiedzę czerpie z prastarych kart i znaków runicznych. Interpretacja ich symboli pomaga jej odkryć prawdziwe „ja” czyli ukryte intencje, motywy i lęki osób z którymi rozmawia. Emilia całe swoje życie spędziła wśród ludzi, którym pomagała najpierw babcia potem ona. Dom był zawsze pełen, czasem smutku a czasem radości. Obie przyjmowały życie takim jakie jest raz szare raz różowe i tego też uczyły innych. Dobre wzorce oraz wrodzone umiejętności spowodowały, że Emilia jest w stanie trafnie diagnozować stan fizyczny i psychiczny swoich rozmówców na podstawie odczuć wewnętrznych i tembru ich głosu.

Wróżka Emilia

Wróżka Emilia
emilia

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 851

z telefonu komórkowego: 708 770 851

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:

EMLA.data ur.Twoje pytanie


Np: EMLA.12.05.1970.czy ciagnace sie ostatnio pasmo niepowodzen skonczy sie kiedys?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 851 oraz z telefonu komórkowego z nr 708 770 851 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7257 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Lata nauki oraz praktyki spowodowały, że opracowała autorską terapię manualno-energetyczną dzięki której uwalnia od traumatycznych wspomnień i destrukcyjnych doświadczeń wpływających negatywnie na stan psychosomatyczny. Stosuje w tym celu indywidualnie dobierane amulety runiczne, dające siłę i magiczne wsparcie.

W swojej pracy i posłudze wykorzystuje również elementy jasnowidzenia, channelingu oraz uzdrawiania duchowego. W kontaktach osobistych wglądy wróżki Emilii opierają się na odczuciach jej dłoni oraz psychometrycznej analizie aury.
Wróżka Emilia cały czas chętnie korzysta z dobrodziejstw natury i z ogromną przyjemnością pomaga bliźnim.

Wróżka Emilia