Wróżka EUZEBIA

EUZEBIA – Jestem doświadczoną osobą, w życiu przeszłam wiele zarówno dobrych wydarzeń jak i złych. Te doświadczenia ukształtowały mój umysł i mój charakter. Po  latach okazało się ze „złe” wydarzenia, które zburzyły mi moje poukładane życie okazały się właśnie „kanałem teleportacyjnym” do innego, lepszego życia. po analizie okazało się ze przyniosły mimo wszystko więcej pozytywów niż negatywów. Dlatego uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko zdarza się nam po to abyśmy mogli coś przeanalizować, zauważyć sprawy i sytuacje, których nie widzimy abyśmy mogli wyciągnąć wnioski. Czasem los daje nam wskazówki do niepodejmowania jakiś decyzji które są dla nas niekorzystne. Warto z nich korzystać.

Dlatego ja  teraz staram się obserwować sygnały które podsyła mi los, potrafię zrozumieć sytuację i jej zaradzić.
Dzięki darowi, który otrzymałam umiem wyciągnąć pomocną dłoń do osób potrzebujących, którzy szukają rozmowy, wsparcia i rady.

Wróżka EUZEBIA

Wróżka EUZEBIA
Wróżka EUZEBIA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:

EUZEBIA.pytanie (ew. imię, data urodzenia)


Np: EUZEBIA.Czy on mnie kocha? Kasia - 1989.02.17, On 1988.05.02

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Po doświadczeniach i przeżyciach doszłam do wniosku, że urodziłam się po to by pomagać sobie i innym. Przypominam sobie że od najmłodszych lat byłam powierniczką i przyjaciółką wielu osób. Wzbudzam zaufanie, ludzie – często dopiero co poznani – zwierzają mi się z najbardziej intymnych problemów i trosk. Wcześniej nie łączyłam tego z moim darem ale teraz już wiem :) ponieważ potrafię zobaczyć  zamartwienia i problemy obcych mi osób. Wiem, że moje dary są bardzo pomocne przy rozwiązywaniu zagadek miłości, problemach rodzinnych, relacjach z przyjaciółmi. Dlatego wiele ludzi traktuje mnie jak swojego doradcę życiowego i jest mi z tego powodu  bardzo miło.

Wierze, że dobro szczerze dane raz odwzajemnia nam się w dwójnasób.

Bardzo często do analizy problemów używam kart tarota. Tarot daje mi możliwość zerknięcia w głąb duszy.
Jeśli  i Ty:
– Potrzebujesz rady?
– Nie wiesz jak rozwiązać problem miłosny?
– Masz problem z porozumieniem się z bliską Ci osobą?
– Coś niedobrego dzieje sie w Twoim otoczeniu?
– Chcesz wiedzieć czy ta osoba to ten jedyny?

Napisz do mnie.
Pomogę Ci, zobaczymy co dzieje się w Twoim życiu i znajdziemy na to radę

wróżka Euzebia

Wróżka EUZEBIA