Wróżka Ewa Kulejewska

Ewa KulejewskaWróżka Ewa Kulejewska zajmuje się odbudową wiary w siebie ludzi, którzy ją utracili poprzez wdrażanie w ich życie magicznych symboli i dobrej energii. Ewa ufa sile natury, która ma moc uzdrawiania i rozwiązywania problemów. Wróżka uczy ludzi, jak odnajdywać dobrą energię, przyciągać ją do siebie i zatrzymywać. Dzięki temu łatwiej przychodzi zaprowadzenie porządku w życiu, zyskanie pomyślności i szczęścia. Karty Klasyczne są pomocne podczas rozwiązywania konkretnych problemów, wskazują rozwiązania i pozwalają na szybsze uporanie się z kłopotem, by zająć się harmonizowaniem całego życia.

Runistka Ewa Kulejewska

Wróżka Ewa Kulejewska - Bioenergoterapia, Karty i Runy
Wróżka Ewa Kulejewska - Bioenergoterapia, Karty i Runy

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 028

z telefonu komórkowego: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

ZD.data ur.Twoje pytanie


Np: ZD.12.05.1970.czy moge liczyc na pomoc rodziny w sferze finansow?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 028 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 28 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Ewa pokazuje ludziom, jak dokonywać samorealizacji i samodoskonalenia, ujawnia pokłady siły i dobrej energii. Uważa, że ludziom brakuje wiary we własne siły i możliwości, że pokonują ich kompleksy oraz słabości. Dzięki Kartom stara się pomóc tym, którzy utracili wiarę w lepsze jutro poprzez pokazanie, że są rzeczy z przyszłości, o które warto walczyć.

Ewa w Runach widzi wielką moc – uważa, że uzdrawiają i mogą przywoływać szczęście. Magiczne symbole pozwolą znaleźć miłość, zdrowie, spokój czy dostatek o ile zostaną nadane przez właściwą, światłą osobę. Jeśli wiara w runy umocni się po pierwszych sukcesach, dalsze szczęście przychodzi łatwiej, bo został otwarty i oczyszczony kanał dobrej energii.

Ewa Klujewska jest autorką wielu książek, jej najbardziej znane pozycje to:Opracowała także karty:
Autoterapia – sposoby i metody leczenia duszy i ciała (ISBN:978-83-7377-437-7)Nowe runiczne drogowskazy (ISBN:978-83-7377-392-9)Runy proste i skuteczne (ISBN:83-7377-091-7)Runy praktyczne i skuteczne
Ewa Kulejewska - Autoterapia sposoby i metody leczenia duszy i ciałaEwa Kulejewska - Nowe runiczne drogowskazyEwa Kulejewska - Runy proste i skuteczneEwa Kulejewska - Runy praktyczne i skuteczne

Wróżka zaleca, aby powracać do natury zawsze, gdy to możliwe – przyroda ma bowiem moc uzdrawiania i rozwiązywania problemów. Ewa proponuje, by czerpać moc z silnych, zdrowych drzew poprzez bezpośredni kontakt – dotyk, objęcie – i wyznanie swoich kłopotów. Taka rozmowa ma moc oczyszczającą, ponieważ gdy zrzucimy z siebie ciężar, łatwiej nam dalej iść przez życie.

Wróżka Ewa Kulejewska