Wróżka Henryka

Czujesz niepokój w duszy, masz poczucie, że swiat rozpadnie się na kawałki? Masz obawy dotyczące swojej przyszlości? – Zadzwoń do Wróżki Henryki. Henryka zajmuje się wrózeniem z kart Lenormand, kart cygańskich oraz kart klasycznych, karty te różnią się od siebie, ale wszystkie mają na celu przepowiedzieć przyszłoś, od wielu wielu lat. Jej doświadczenie pomogło nie jednej zagubionej osóbce, która dzieki jej poradom mogła poukładać swoje życie.

Jak sama skromnie mówi o sobie „Pytania kierujecie do kart ja jestem tylko pośrednikiem, one mówią a ja odczytuję ich przekaz i przesłanie” Henryka uważa, że karty to bank wiedzy i mądrości, mówią dużo jeśli się jest gotowym do słuchania swojej przyszłości.

Wróżka Henryka (wideo)

Wróżka Henryka
Wróżka Henryka

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 409

z telefonu komórkowego: *74 11 02

Wyślij SMS pod numer 72 023 o treści:

HENRYKA.data ur.Twoje pytanie


Np: HENRYKA.12.05.1992.czy mój chłopak myśli o mnie poważnie?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Więc jeśli uważasz, że nadszedł czas rozprawienia się z problemami i potrzebujesz pomocy Henryka czeka na Ciebie.
Zadzwoń, zadaj pytanie a ona Ci podpowie czy z tym problemem można kontaktowac się z kosmiczną energią kart czy raczej będzie posługiwać sie numerologią. Wszytsko zależy od skali problemu oraz momentu Twojego zycia. Posiada też ogromny dar posługiwania się kartami runicznymi. Powie jaką karte powinieneś nosic aby osiagnąć sukces. Masz problemy, chcesz zmienić swoje życie. Zadzoń wróżka Henryka czeka.

Koszt połączenia wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT) za minutę. Wiadomość SMS: 2 zł netto (2,46 z VAT).