Wróżka IZYDA

Wróżka IZYDA – Moim hobby jest medycyna naturalna. Zgłębiam temat od najwcześniejszych lat. Jeżdżę na szkolenia, warsztaty, poznaję ciekawe osoby.Tematem zaczęłam się interesować, gdyż moją drogą życiową jest pomoc innym. Poza tym możliwość udzielania pomocy sprawia mi wiele przyjemności. Podczas jednego z takich warsztatów koleżanka pokazała mi karty tarota, próbowała mi powróżyć. Tak mnie one zaciekawiły, że zaczęłam na ten temat sporo czytać, nieprzypadkowo poznałam Panią Alicję, która tematem zajmowała się od wielu wielu lat i to ona przekazała mi całe swoje doświadczenie. Teraz po tylu latach ja sama doskonale umiem połączyć teorię z praktyką oraz darem odczytywania znaków jaki otrzymałam od Siły Wyższej.
Aktualnie nie mogąc zmarnować swoich talentów oraz wiedzy wykorzystuję je do pomocy innym osobom.

Wróżka IZYDA

Wrózka Izyda
Wrózka Izyda

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 409

z telefonu komórkowego: *74 11 02

Wyślij SMS pod numer 72 051 o treści:

IZYDA.pytanie


Np: IZYDA.Czy dobrze robię angażując się w ten interes?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 051 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Pod kątem mojej pracy w człowieku interesuje mnie zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne, pomagam odnaleźć równowagę życiową.
Nauczyłam się odnajdować przyczyny złego samopoczucia, umiem rozpoznać jego podłoże zarówno jeśli tkwi ono w innych w ludziach z otoczenia rozmówcy jak i wydarzeniach jakie miały, mają lub będą miały miejsce. W przypadku naszych problemów mamy tendencje do obwiniania innych ludzi, nie zawsze słusznie ale zdarzają się ludzie co do których nasze podejrzenia są jak najbardziej trafione.

– Chcesz wiedzieć jak one wpływają na Twój stan?
– Może chcesz wiedzieć co Ciebie spotka w przyszłości?

Możesz do mnie napisać lub zadzwonić. Karty Tarota odpowiedzą na Twoje pytania.

Pomogę Ci – wspólnie znajdziemy rozwiązanie
wróżka Izyda