Wróżka Joanna Wiśniewska

Wróżka Joanna Wiśniewska sama siebie nazywa Wiedźmą, gdyż dla niej oznacza to kobietę posiadającą wiedzę. Joanna specjalizuje się w sztuce Tarota, Runach, Talizmanach i Rytuałach, potrafi zbadać energię człowieka i doradzić mu sposób postępowania w trudnej sytuacji.

Według Joanny Tarot to przyjaciel wróżki, który wymaga miłości i uwagi z jej strony, aby zechciał współpracować. Joanna ze swoim Tarotem czuje silną więź, dlatego wzajemne kontakty i wymiana energii przebiegają bez zakłóceń. Wróżka od lat interesowała się magią i ezoteryką, jest doświadczona i świadoma swojej mocy. Potrafi odkryć przed ludźmi przyszłość, pokazać przyczyny zaistniałych sytuacji, znaleźć rozwiązanie, doradzić, oczyścić energię i dobrać odpowiednie talizmany czy rytuały.

Joanna Wiśniewska

Wróżka Wiśniewska
Wróżka Joanna Wiśniewska

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 028

z telefonu komórkowego: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

ZN.data ur.Twoje pytanie


Np: ZN.12.05.1970.czy to dobry czas aby wybrac sie w podroz?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 028 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 28 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Doświadczenia wróżki związane są również z kontaktami z innym, duchowym światem – miewała widzenia ze zjawami i bytami, ale nauczyła się chronić przed tymi negatywnymi. Do dziś Joanna doskonali swoją sztukę, pomaga ludziom, szukając w nich dobra, piękna i siły. Potrafi przywracać ludziom wiarę, wczuwając się w ich emocje i sytuacje oraz prosząc o radę Tarota.

Wróżka Joanna Wiśniewska