Wróżka Jolanta Welter

Astrolog Jolanta Welter zajmuje się z oddaniem układaniem horoskopów urodzeniowych, odczytywaniem sensu układów kart Tarota oraz ujawnianiem sekretów chińskiej sztuki aranżacji przestrzeni – Feng Shui. Astrolog jest pewna, że jej powołaniem jest dzielenie się z innymi swoją mocą i doświadczeniami, zawsze pozostaje otwarta na potrzeby innych, szczególnie potrzebę zrozumienia oraz pomocy.

Wróżka Jolanta Welter od wielu lat doskonali się w sztuce Astrologii, Tarota i Feng Shui, aby zapanować nad nieładem w życiu i otoczeniu ludzi, którzy się do niej zgłaszają. Astrolog pomaga uporządkować to, co powoduje bałagan i nie pozwala się rozwijać. Sama poszukuje równowagi w życiu, oddając się trzem wspominanym sztukom, dzięki którym jest w stanie kompleksowo pomóc każdemu.

Jolanta Welter

Wróżka Jolanta Welter - Horoskop urodzeniowy, Tarot, Feng Shui
Wróżka Jolanta Welter - Horoskop urodzeniowy, Tarot, Feng Shui

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 029

z telefonu komórkowego: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

HO.data ur.Twoje pytanie


Np: HO.12.05.1970.czy moj maz zmieni prace w tym roku?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Horoskop urodzeniowy – dzięki niemu wiadomo, pod jaką gwiazdą się rodzimy, jakie mamy talenty, zalety i wady, które okresy w życiu będą dla nas szczęśliwe, a które mogą przynieść potrzebę wysiłku. Horoskop pomaga zrozumieć koleje losu i zapanować nad samym sobą.

Tarot – Jolanta Welter uważa, że Tarot to potężna ale i piękna moc, która wymaga od osoby uduchowionej dużej świadomości własnego życia. Tarot wymaga silnej osoby, która potrafi uporządkować swoje życie zanim spróbuje pomagać innym. W Tarocie Jolanta odnajduje się idealnie dzięki umiejętności współpracy z tą mocą.

Feng Shui – dzięki sztuce aranżacji i harmonizacji otoczenia możemy sprawić, że nasz dom stanie się nie tylko przyjazny i zdrowy ale także będzie sprzyjać naszemu szczęściu. Jolanta Welter pomoże w osiągnięciu równowagi w życiu rodzinnym i związku dzięki Feng Shui.

Wróżka Jolanta Welter