Wróżka Magdalena Rutkowska-Odero

Znana z EZO TV, Magdalena Rutkowska-Odero jest osobą od dzieciństwa związana z praktykami magicznymi. Swoje wszechstronne umiejętności, obejmujące posługiwanie się Tarotem, kartami anielskimi, oraz wiedzą z dziedziny numerologii, zawdzięcza swojej prababci – znachorki oraz medium potrafiącej nawiązywać kontakt z duchami zmarłych – która od najmłodszych lat wprowadzała ją w świat ezoteryki, a także kształtowała w niej wrażliwość na drugiego człowieka.

Dla Magdaleny pomaganie innym stało się życiowym powołaniem. Zanim została profesjonalną tarocistką i wróżką, tyle samo serca wkładała w zawód pielęgniarki. W pełniejszym poznaniu ludzkiej natury pomogły jej również studia psychologiczne. Dodatkowo, Magda zajmowała się także radiestezją. Za pomocą różdżki lub wahadełka, reagując na pole biologiczne emanujące z wnętrza ziemi, wykrywała żyły wodne, złoża minerałów i inne anomalie geologiczne.

Magdalena Rutkowska-Odero

Wróżka Magdalena Rutkowska-Odero - Karty Anielskie, Tarot, Numerologia
Wróżka Magdalena Rutkowska-Odero - Karty Anielskie, Tarot, Numerologia

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 026

z telefonu komórkowego: *740 98 26

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

MO.data ur.Twoje pytanie


Np: MO.12.05.1970.czy odmieni sie cos w moim zyciu w najblizszym czasie?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 026 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 26 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Podobnie jak Pitagorejczycy, którzy świat postrzegali jako odzwierciedlenie ładu opartego o proporcje matematyczne wyrażone w muzycznej harmonii, Magdalena wielką wagę przywiązuje do magii liczb. Jej zdaniem, numerologiczne wibracje oddziałują na wszystko czego doświadczamy. Obliczając numery zawarte w portrecie numerologicznym, dokonuje analizy charakteru konkretnej osoby, oraz pomaga wykorzystać wewnętrzny potencjał drzemiący w każdej jednostce.

kobieta aniołMagdalena Rutkowska-Odero jest także zagorzałą propagatorką ezoterycznych praktyk. Organizuje specjalne warsztaty, na których początkujący adepci wtajemniczeni zostają w arkana białej magii. Tam uczą się podstaw kartomancji, dowiadują się jak nawiązywać kontakt z istotami nadprzyrodzonymi, jak medytować oraz w jaki sposób prawidłowo wykonywać poszczególne rytuały.

W trakcie swojej wieloletniej kariery wróżbitki, spotkała się z przeróżnymi ludźmi i problemami. Często stykała się z niezwykle przykrymi i bolesnymi dramatami życiowymi. Jej bogate doświadczenie pozwala w każdym przypadku znaleźć najodpowiedniejszą metodę, by maksymalnie przybliżyć się do stanu ducha osoby cierpiącej. Wróżka Magdalena, wchodząc w kontakt z aniołami, wzmacnia ich dobroczynny wpływ na ogólną kondycję jednostki poszukującej wsparcia, a przy pomocy kart Tarota odkrywa przed nią tajemnicę nadchodzących wydarzeń.

*Video:tarocistka magdalena rutkowska odero

Wiele osób, dzięki wróżbom i duchowym poradom Magdaleny, odzyskało wewnętrzną równowagę i pogodę ducha. Liczne dowody wdzięczności jakie otrzymała od ludzi, którzy postanowili zwierzyć się jej ze swoich wątpliwości i problemów, są dla niej największą nagrodą za jej pracę. Dzwoniąc lub sms’ując do wróżki Magdaleny z pewnością dołączysz do grona zadowolonych z jej usług klientów. Już teraz – zadzwoń na numer 700 788 026 (ze stacjonarnego) lub *740 98 26 (z komórki). Jeżeli wolisz czat smsowy wyślij MO.data ur.Twoje pytanie na numer 7235.

Wróżka Magdalena Rutkowska-Odero