Wróżka Magdalena Zięba

Runistka Magdalena Zięba jest wróżką, której domeną są runy i numerologia. Od kilkunastu lat zgłębia tajniki runicznego alfabetu, wykorzystując jego magiczną moc w życiu własnym i swoich bliskich. Wróżka Magdalena najistotniejsze znaczenie przypisuje ochronnej funkcji run. Dzięki tworzonym przez siebie skryptom runicznym otoczyła opieką wiele osób poszukujących u niej duchowego wsparcia. Poprzez umiejętne łączenie poszczególnych symboli, wyzwala emanujące z nich energie, które wzajemnie się wzmacniając, korzystnie wpływają na nasze życie. Runy są niezwykle pomocne w kształtowaniu naszych relacji z otoczeniem, pozwalają na osiągnięcie wewnętrznej harmonii i zdrowego trybu życia.

Magdalena Zięba

Wróżka Magdalena Zięba - Runy, Numerologia
Wróżka Magdalena Zięba

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 028

z telefonu komórkowego: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

PR.data ur.Twoje pytanie


Np: PR.12.05.1970.czy decyzja o rozwodzie jest wlasciwa?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 028 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 28 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

numerologiaDruga pasja Magdaleny Zięby jaką jest numerologia, umożliwia wróżce dokonania rzetelnej analizy osobowości oraz charakteru osoby proszacej ją o radę. Układane przez nią portrety numerologiczne, tworzone w oparciu o liczby zawarte w datach urodzenia oraz imionach i nazwiskach, wzmacniają pozytywne cechy i wrodzone talenty wpisane w istotę każdego człowieka. Moc zawarta w liczbach pozwala na zapoznanie się z tendencjami, jakie wystąpią w nadchodzących latach, co pomaga dostosować swoje działania do szczególnych wibracji wynikających z danej daty. Dzięki temu podjęcie konkretnych posunięć w odpowiednim czasie, przyniesie możliwie najlepsze skutki. Magdalena pomaga również, w oparciu o wibracje przypisane poszczególnym numerom, wybrać najodpowiedniejsze imię dla dziecka, czy też nazwę dla firmy, które zapewnią im właściwy rozwój i pomyślność.

Wróżka Magdalena Zięba, to nie tylko doświadczona runistka i specjalistka od numerologii, zajmuje się także takimi dziedzinami jak bioenergoterapia i lipoterapia. Swoimi praktykami pomogła wielu osobom powrócić do zdrowia i odzyskać dobrą kondycję.

*Video:runistka – magdalena zięba

Jeżeli znajdujesz się w psycho-fizycznym dołku, nie możesz odzyskać dobrej formy umysłowej i cielesnej, masz doskonałą okazję żeby to zmienić. Wystarczy, że skontaktujesz się z Magdaleną Ziębą i poprosisz ją o stworzenie dla Ciebie specjalnego runicznego skryptu i portretu numerologicznego, dzięki którym uzyskasz magiczną opiekę, lepiej poznasz swój wewnętrzny potencjał, oraz dowiesz się jakie daty sprzyjały będą Twoim postanowieniom.
Zadzwoń na numer 700 788 028 (ze stacjonarnego) lub *740 98 28 (z komórki). Jeżeli wolisz czat smsowy wyślij PR.data ur.Twoje pytanie na numer 7235.

zapraszam
Magdalena Zięba