Wróżka Marzena Mrówczyńska

Wróżka Marzena Mrówczyńska łączy dwie silne mocne, aby pomagać zagubionym ludziom – odczytuje przekazy Tarota i interpretuje sny. Aby poznać duszę człowieka, jego lęki i sposoby radzenia sobie z nimi, zajmowała się także medytacją, radiestezją, psychologią i innymi naukami pomocniczymi. Marzena specjalizuje się w uzdrawianiu związków, relacji międzyludzkich i wychodzeniu z trudnych, życiowych sytuacji związanych z finansami, poczuciem przegranej, kompleksami.

Marzena Mrówczyńska

Wróżka Marzena Mrówczyńska - Tarot, Interpretacja Snów
Wróżka Marzena Mrówczyńska - Tarot, Interpretacja Snów

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 029

z telefonu komórkowego: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

SZ.data ur.Twoje pytanie


Np: SZ.12.05.1970.czy mam szanse na awans?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Marzena silnie wierzy w moc snów, szczególnie tych, które się powtarzają. Uważa, że kiedy zasypiamy, pojawiające się we śnie obrazy pochodzą z najskrytszego wnętrza duszy i warto je zinterpretować, aby lepiej poznać samego siebie oraz rozwiązać problemy. Wróżka porównuje sny do listów – nieopisany sen jest jak nieprzeczytany list, a więc niczego się nie dowiemy, choć przekaz mógł być dla nas bardzo istotny. Marzena stara się znaleźć właściwą interpretację snu, aby ujawnić jego sens, pomocny dla tego, kto śnił.

*Video:marzena mrówczyńska – interpretacja snów, tarot

Marzena stawiając Tarota uprzedza, że karty pokażą tylko tyle, ile chcą oraz, że mamy wpływ na swój los. Tarot powie, co może nas spotkać, jeśli będziemy postępować tak, jak dotychczas, podpowie też, jak dokonywać wyborów, aby być szczęśliwym. Marzena wierzy, że Tarot sprzyja ludziom a jej słowa są otuchą dla tych, którzy się zagubili i poszukują światła w tunelu.

Wróżka Marzena Mrówczyńska