Wróżka Salomea

Wróżka Salomea jest urodzoną wróżką, która po kobiecych przodkach odziedziczyła dar jasnowidzenia i umiejętność kontaktowania się z kartami. Już jako kilkuletnia dziewczynka miewała prorocze sny i umiała przepowiadać przyszłość. Korzystała z różnych rodzajów kart wróżąc rodzinie i przyjaciołom. Obecnie wybór kart uzależnia od postawionego jej pytania lub omówionego problemu – Salomea wie, które z nich najlepiej nadają się do rozważenia konkretnej sprawy.

Wróżenie Salomea postrzega w kategorii misji, nie zawodu. Wróżka szuka w ludziach pierwiastków dobra i piękna, pomaga im w odnalezieniu zagubionej drogi, miłości, szczęścia. Salomea pragnie naprawiać zło, które dotyka ludzi i sprawia im cierpienie, chciałaby uleczyć rany w sercu i duszy, ale także rany całego świata.

Wróżka Salomea

Wróżka Salomea - Kartomancja, Tarot, Karty Anielskie, Runy
Wróżka Salomea

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 028

z telefonu komórkowego: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

SL.data ur.Twoje pytanie


Np: SL.12.05.1970.czy moja zona wie ze nie jestem jej wierny?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 028 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 28 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Salomea jest zwolenniczką rozmów, które wiele mówią o człowieku i pozwalają mu się otworzyć, uważa się za terapeutkę dusz, która potrafi odrodzić w człowieku nadzieję i wiarę. Wróżka zachęca do aktywnej postawy życiowej, w której sięgamy po to, o czym marzymy – los sprzyja odważnym i pomaga im w uzyskaniu przedmiotu pragnień.

Wróżka Salomea