Wróżka Sybilla

Wróżka Sybilla od lat zajmuje się ezoteryką, ponieważ odnalazła swoje powołanie we wróżeniu. Próbowała podjąć się innego zawodu, ale intuicja podpowiadała jej, że jej przeznaczenie jest inne i nie powinna rezygnować ze zgłębiania sfery duchowej, magicznej i mistycznej człowieka. Przyjęła imię Sybilla, gdyż przebywając w Delfach poczuła z nim głęboką więź a sprawdzając je numerologicznie odkryła, że pasuje do niej i stanowi dopełnienie jej natury.

Sybilla korzysta z trzech rodzajów magii zawartej w Numerologii, Tarocie i Kabale, ponieważ każda z odmian mówi jej coś innego o człowieku. Dzięki Numerologii odkrywa, kim jest człowiek proszący ją o pomoc, Tarot ujawnia, co się zdarzy w jego życiu a Kabała umiejscawia to w czasie. Takie połączenie pomaga w zrozumieniu istoty problemu, z którym boryka się człowiek i w znalezieniu dla niego najlepszej drogi życiowej.

Wróżka Sybilla

Wróżka Sybilla - Kabała, Numerologia, Tarot
Wróżka Sybilla - Kabała, Numerologia, Tarot

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 026

z telefonu komórkowego: *740 98 26

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

SY.data ur.Twoje pytanie


Np: SY.12.05.1970.dlaczego moj syn jest ostatnio bardzo nerwowy?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 026 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 26 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Sybilla każdego traktuje z pełną życzliwością i empatią, pragnie pomóc ludziom, którzy borykają się z problemami w związku, finansowymi i innymi. Wiele razy scaliła rozpadające się rodziny i naprawiła zepsute relacje międzyludzkie, uchroniła kogoś od wypadku lub podjęcia bardzo niekorzystnej dla niego decyzji.

*Video:wrózka sybilla – kabała

Wróżka uczy patrzenia we własną głębię, rozmowy ze swoją duchowością i odnajdywania w sobie ukrytych pokładów sił witalnych. Sybilla przypomina także o mocy intuicji, która wiele razy podpowiada nam, co zrobić a my ignorujemy te wskazówki, ponieważ jesteśmy zbyt zapracowani, aby zgłębić swoje wewnętrzne życie duchowe. Wróżka pomaga zagubionym ludziom w odnalezieniu szczęścia, pomyślności i spełnienia.

Wróżka Sybilla