Wróżka Tamara

Nasza wróżka Tamara jest zdania, że nasz los został zapisany w gwiazdach już w dniu naszych narodzin i dla niej Data Naszego Urodzenia to główny wykładnik naszegp życia. Wychodzi z założenia, że nie przypadkowo rodzimy sie danego dnia, miesiąca czy roku o wyznaczonej godzinie . To nie przypadek.

Jednak naszego życia nie możemy złożyć tylko na karb losu. Musimy podejmować decyzje każdego dnia ,w każdej sekundzie życia czyhaja na nas niebezpieczne sytuacje, często podli ludzie. Zdażają sie nam momenty że nie wiemy co mamy robić, jak dalej postepować co zrobić. I wtedy pomocą służy TAMARA.

Wróżka Tamara (wideo)

Wróżka Tamara - Karty Klasyczne, Karty Nostradamusa, Numerologia, Runy, Tarot
Wróżka Tamara - Karty Klasyczne, Karty Nostradamusa, Numerologia, Runy, Tarot

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 164

z telefonu komórkowego: 708 770 164

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:

TAMARA.data ur.Twoje pytanie


Np: TAMARA.12.05.1992.czy mam szansę na udany związek w tym roku?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 164 oraz z telefonu komórkowego z nr 708 770 164 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Pasją Tamary jest Numerologia ale nie są jej obce karty klasyczne , karty Nostradamusa czy Tarot i Runy. Dzięki temu, że w chwilach trudnych skontaktyujesz się z wróżką – może ona dać Ci potrzebne wskazówki oraz nakierować na właściwą drogę. Wróżka Tamara może pomóc Ci uniknąć błędu lub podpowiedzieć na co lub na kogo powinieneś uważać.

Czy to dużo czy mało? Każdy z nas musi sobie odpowiedzieć na to pytanie sam.

My wiemy jedno Tamata to prawdziwa profesjonalistka, do każdej osoby i jej problemu podchodzi indywidualnie z prawdziwym zaangażowaniem. Pomogła niejednej osobie odnależć właściwą drogę w życiu, rozwiązała niejeden problem.

Zadzwoń do tarocistki Tamary a przekonasz się sam/sama ile możesz zyskać.

Koszt połączenia wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT) za minutę. Wiadomość SMS: 2 zł netto (2,46 z VAT).